MojaKorpa

Keks Sl Orange Biscuit 500 g vs Bambi Keks Plazma 800 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Bambi Keks Plazma 800 g je povoljnija opcija za 9% po jedinici mere (724,99 din/kg) u odnosu na Keks Sl Orange Biscuit 500 g (799,98 din/kg).

Keks Sl Orange Biscuit 500 g

SWISSLION

Keks Sl Orange Biscuit 500 g
Najjeftinije: 399,99 dinu Gomex

799,98 din/kg

Bambi Keks Plazma 800 g

KONCERN BAMBI A.D. POZAREVAC

Bambi Keks Plazma 800 g
Najjeftinije: 579,99 dinu Cash&Carry Plus

724,99 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketKeks Sl Orange Biscuit 500 gBambi Keks Plazma 800 gRazlika
Gomex
399,99 dinjeftinije
719,99 din
Keks Sl Orange Biscuit 500 g jeftiniji za 320,00 din
Cash&Carry Plus
—
579,99 din
—
Aman
—
599,99 din
—
Super Vero
—
677,99 din
—
Univerexport
—
709,99 din
—
IDEA
—
709,99 din
—
Maxi
—
725,99 din
—
Aroma
—
799,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Keks Sl Orange Biscuit 500 g ili Bambi Keks Plazma 800 g?

Bambi Keks Plazma 800 g je povoljnija opcija za 9% po jedinici mere (724,99 din/kg) u odnosu na Keks Sl Orange Biscuit 500 g (799,98 din/kg).

Gde kupiti Keks Sl Orange Biscuit 500 g po najnižoj ceni?

Keks Sl Orange Biscuit 500 g je trenutno najjeftiniji/a u Gomex za 399,99 din.

Gde kupiti Bambi Keks Plazma 800 g po najnižoj ceni?

Bambi Keks Plazma 800 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 579,99 din.