MojaKorpa

Vino Belo Grenache Blanc Tikves 750 ml vs Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Oba proizvoda imaju identičnu cenu po jedinici mere (666,65 din/L).

Vino Belo Grenache Blanc Tikves 750 ml

TIKVES

Vino Belo Grenache Blanc Tikves 750 ml
Najjeftinije: 499,99 dinu Aroma

666,65 din/L

Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml

Vinoprodukt Coka

Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml
Najjeftinije: 499,99 dinu Cash&Carry Plus

666,65 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketVino Belo Grenache Blanc Tikves 750 mlVino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 mlRazlika
Aroma
499,99 dinjeftinije
749,99 din
Vino Belo Grenache Blanc Tikves 750 ml jeftiniji za 250,00 din
Cash&Carry Plus
—
499,99 din
—
IDEA
—
539,99 din
—
Lidl
—
569,99 din
—
Super Vero
—
599,99 din
—
Univerexport
—
609,99 din
—
Aman
—
619,99 din
—
Gomex
—
629,99 din
—
Maxi
—
632,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Vino Belo Grenache Blanc Tikves 750 ml ili Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml?

Oba proizvoda imaju identičnu cenu po jedinici mere (666,65 din/L).

Gde kupiti Vino Belo Grenache Blanc Tikves 750 ml po najnižoj ceni?

Vino Belo Grenache Blanc Tikves 750 ml je trenutno najjeftiniji/a u Aroma za 499,99 din.

Gde kupiti Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml po najnižoj ceni?

Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 499,99 din.