MojaKorpa

Kornet Cokoladni Sa Igrackom vs Bonjour Sladoled I Pistaci 232 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Kornet Cokoladni Sa Igrackom ima nižu osnovnu cenu za 90,00 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 119,99 din).

Kornet Cokoladni Sa Igrackom

TOP-TRADE

Kornet Cokoladni Sa Igrackom
Najjeftinije: 119,99 dinu Cash&Carry Plus
Bonjour Sladoled I Pistaci 232 g

SELECT FOOD

Bonjour Sladoled I Pistaci 232 g
Najjeftinije: 209,99 dinu Cash&Carry Plus

905,13 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketKornet Cokoladni Sa IgrackomBonjour Sladoled I Pistaci 232 gRazlika
Cash&Carry Plus
119,99 dinjeftinije
209,99 din
Kornet Cokoladni Sa Igrackom jeftiniji za 90,00 din

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Kornet Cokoladni Sa Igrackom ili Bonjour Sladoled I Pistaci 232 g?

Kornet Cokoladni Sa Igrackom ima nižu osnovnu cenu za 90,00 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 119,99 din).

Gde kupiti Kornet Cokoladni Sa Igrackom po najnižoj ceni?

Kornet Cokoladni Sa Igrackom je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 119,99 din.

Gde kupiti Bonjour Sladoled I Pistaci 232 g po najnižoj ceni?

Bonjour Sladoled I Pistaci 232 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 209,99 din.