MojaKorpa

Voda Negazirana Tronoša Nb 750 ml vs Aqua Viva Voda Negazirana 5 1 Gratis 1,5 L

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Voda Negazirana Tronoša Nb 750 ml je povoljnija opcija za 19% po jedinici mere (176,25 din/L) u odnosu na Aqua Viva Voda Negazirana 5 1 Gratis 1,5 L (216,66 din/L).

Voda Negazirana Tronoša Nb 750 ml

TRONOŠA

Voda Negazirana Tronoša Nb 750 ml
Najjeftinije: 132,19 dinu Univerexport

176,25 din/L

Aqua Viva Voda Negazirana 5 1 Gratis 1,5 L

AQUA VIV

Aqua Viva Voda Negazirana 5 1 Gratis 1,5 L
Najjeftinije: 324,99 dinu Univerexport

216,66 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketVoda Negazirana Tronoša Nb 750 mlAqua Viva Voda Negazirana 5 1 Gratis 1,5 LRazlika
Univerexport
132,19 dinjeftinije
324,99 din
Voda Negazirana Tronoša Nb 750 ml jeftiniji za 192,80 din
Super Vero
—
324,99 din
—
IDEA
—
339,99 din
—
Aroma
—
349,90 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Voda Negazirana Tronoša Nb 750 ml ili Aqua Viva Voda Negazirana 5 1 Gratis 1,5 L?

Voda Negazirana Tronoša Nb 750 ml je povoljnija opcija za 19% po jedinici mere (176,25 din/L) u odnosu na Aqua Viva Voda Negazirana 5 1 Gratis 1,5 L (216,66 din/L).

Gde kupiti Voda Negazirana Tronoša Nb 750 ml po najnižoj ceni?

Voda Negazirana Tronoša Nb 750 ml je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 132,19 din.

Gde kupiti Aqua Viva Voda Negazirana 5 1 Gratis 1,5 L po najnižoj ceni?

Aqua Viva Voda Negazirana 5 1 Gratis 1,5 L je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 324,99 din.