MojaKorpa

Začin Lovor Unija 10 g vs Kotanyi Začin Čili Mlin 35 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Začin Lovor Unija 10 g je povoljnija opcija za 39% po jedinici mere (4.999,00 din/kg) u odnosu na Kotanyi Začin Čili Mlin 35 g (8.199,72 din/kg).

Začin Lovor Unija 10 g

UNIJA

Začin Lovor Unija 10 g
Najjeftinije: 49,99 dinu Gomex

4.999,00 din/kg

Kotanyi Začin Čili Mlin 35 g

KOTANYI

Kotanyi Začin Čili Mlin 35 g
Najjeftinije: 286,99 dinu Super Vero

8.199,72 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketZačin Lovor Unija 10 gKotanyi Začin Čili Mlin 35 gRazlika
Gomex
49,99 dinjeftinije
389,99 din
Začin Lovor Unija 10 g jeftiniji za 340,00 din
Super Vero
—
286,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
369,99 din
—
IDEA
—
369,99 din
—
Maxi
—
383,99 din
—
Univerexport
—
400,99 din
—
Aroma
—
449,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Začin Lovor Unija 10 g ili Kotanyi Začin Čili Mlin 35 g?

Začin Lovor Unija 10 g je povoljnija opcija za 39% po jedinici mere (4.999,00 din/kg) u odnosu na Kotanyi Začin Čili Mlin 35 g (8.199,72 din/kg).

Gde kupiti Začin Lovor Unija 10 g po najnižoj ceni?

Začin Lovor Unija 10 g je trenutno najjeftiniji/a u Gomex za 49,99 din.

Gde kupiti Kotanyi Začin Čili Mlin 35 g po najnižoj ceni?

Kotanyi Začin Čili Mlin 35 g je trenutno najjeftiniji/a u Super Vero za 286,99 din.