MojaKorpa

Wc Osv Blummx Pine 220 g vs Bref Osveživač Gel Wc Power Active Pine Henkel 150 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Wc Osv Blummx Pine 220 g je povoljnija opcija za 27% po jedinici mere (1.363,59 din/kg) u odnosu na Bref Osveživač Gel Wc Power Active Pine Henkel 150 g (1.866,60 din/kg).

Wc Osv Blummx Pine 220 g

UVOZ RAZNO

Wc Osv Blummx Pine 220 g
Najjeftinije: 299,99 dinu Aman

1.363,59 din/kg

Bref Osveživač Gel Wc Power Active Pine Henkel 150 g

BREF

Bref Osveživač Gel Wc Power Active Pine Henkel 150 g
Najjeftinije: 279,99 dinu Aman

1.866,60 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketWc Osv Blummx Pine 220 gBref Osveživač Gel Wc Power Active Pine Henkel 150 gRazlika
Aman
299,99 din
279,99 dinjeftinije
Bref Osveživač Gel Wc Power Active Pine Henkel 150 g jeftiniji za 20,00 din
Cash&Carry Plus
—
319,99 din
—
Univerexport
—
359,99 din
—
dm
—
369,00 din
—
Aroma
—
399,99 din
—
IDEA
—
399,99 din
—
Lilly
—
419,99 din
—
Maxi
—
462,99 din
—
Super Vero
—
524,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Wc Osv Blummx Pine 220 g ili Bref Osveživač Gel Wc Power Active Pine Henkel 150 g?

Wc Osv Blummx Pine 220 g je povoljnija opcija za 27% po jedinici mere (1.363,59 din/kg) u odnosu na Bref Osveživač Gel Wc Power Active Pine Henkel 150 g (1.866,60 din/kg).

Gde kupiti Wc Osv Blummx Pine 220 g po najnižoj ceni?

Wc Osv Blummx Pine 220 g je trenutno najjeftiniji/a u Aman za 299,99 din.

Gde kupiti Bref Osveživač Gel Wc Power Active Pine Henkel 150 g po najnižoj ceni?

Bref Osveživač Gel Wc Power Active Pine Henkel 150 g je trenutno najjeftiniji/a u Aman za 279,99 din.