MojaKorpa

Vino Vranac Vinoprodukt Coka 750 ml vs Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L je povoljnija opcija za 31% po jedinici mere (369,99 din/L) u odnosu na Vino Vranac Vinoprodukt Coka 750 ml (533,32 din/L).

Vino Vranac Vinoprodukt Coka 750 ml

VINARIJA COKA PLUS

Vino Vranac Vinoprodukt Coka 750 ml
Najjeftinije: 399,99 dinu Cash&Carry Plus

533,32 din/L

Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L

VINARIJA COKA

Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L
Najjeftinije: 369,99 dinu IDEA

369,99 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketVino Vranac Vinoprodukt Coka 750 mlVino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 LRazlika
Cash&Carry Plus
399,99 dinjeftinije
409,99 din
Vino Vranac Vinoprodukt Coka 750 ml jeftiniji za 10,00 din
Super Vero
439,99 din
429,99 dinjeftinije
Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L jeftiniji za 10,00 din
Univerexport
489,06 din
429,99 dinjeftinije
Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L jeftiniji za 59,07 din
IDEA
549,99 din
369,99 dinjeftinije
Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L jeftiniji za 180,00 din
Lidl
—
399,99 din
—
Maxi
—
443,99 din
—
Aman
—
459,99 din
—
Gomex
—
499,99 din
—
Aroma
—
599,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Vino Vranac Vinoprodukt Coka 750 ml ili Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L?

Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L je povoljnija opcija za 31% po jedinici mere (369,99 din/L) u odnosu na Vino Vranac Vinoprodukt Coka 750 ml (533,32 din/L).

Gde kupiti Vino Vranac Vinoprodukt Coka 750 ml po najnižoj ceni?

Vino Vranac Vinoprodukt Coka 750 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 399,99 din.

Gde kupiti Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L po najnižoj ceni?

Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 369,99 din.