MojaKorpa

Vino Jović Chardonnay Potrkanjski 750 ml vs Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L je povoljnija opcija za 45% po jedinici mere (369,99 din/L) u odnosu na Vino Jović Chardonnay Potrkanjski 750 ml (666,67 din/L).

Vino Jović Chardonnay Potrkanjski 750 ml

VINARIJA JOVIĆ

Vino Jović Chardonnay Potrkanjski 750 ml
Najjeftinije: 500,00 dinu Gomex

666,67 din/L

Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L

VINARIJA COKA

Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L
Najjeftinije: 369,99 dinu IDEA

369,99 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketVino Jović Chardonnay Potrkanjski 750 mlVino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 LRazlika
Gomex
500,00 din
499,99 dinjeftinije
Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L jeftiniji za 0,01 din
IDEA
—
369,99 din
—
Lidl
—
399,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
409,99 din
—
Univerexport
—
429,99 din
—
Super Vero
—
429,99 din
—
Maxi
—
443,99 din
—
Aman
—
459,99 din
—
Aroma
—
599,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Vino Jović Chardonnay Potrkanjski 750 ml ili Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L?

Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L je povoljnija opcija za 45% po jedinici mere (369,99 din/L) u odnosu na Vino Jović Chardonnay Potrkanjski 750 ml (666,67 din/L).

Gde kupiti Vino Jović Chardonnay Potrkanjski 750 ml po najnižoj ceni?

Vino Jović Chardonnay Potrkanjski 750 ml je trenutno najjeftiniji/a u Gomex za 500,00 din.

Gde kupiti Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L po najnižoj ceni?

Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 369,99 din.