MojaKorpa

Omeksivac Magnetis Vir 1,45 L vs Duel Omekšivač Soft Lotus Beohemija 1,6 L

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Duel Omekšivač Soft Lotus Beohemija 1,6 L je povoljnija opcija za 32% po jedinici mere (236,87 din/L) u odnosu na Omeksivac Magnetis Vir 1,45 L (350,54 din/L).

Omeksivac Magnetis Vir 1,45 L

Vir

Omeksivac Magnetis Vir 1,45 L
Najjeftinije: 508,99 dinu Maxi

350,54 din/L

Duel Omekšivač Soft Lotus Beohemija 1,6 L

DUEL

Duel Omekšivač Soft Lotus Beohemija 1,6 L
Najjeftinije: 378,99 dinu Lidl

236,87 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketOmeksivac Magnetis Vir 1,45 LDuel Omekšivač Soft Lotus Beohemija 1,6 LRazlika
Maxi
508,99 din
453,99 dinjeftinije
Duel Omekšivač Soft Lotus Beohemija 1,6 L jeftiniji za 55,00 din
Lidl
—
378,99 din
—
dm
—
379,00 din
—
Cash&Carry Plus
—
399,99 din
—
IDEA
—
429,99 din
—
Gomex
—
449,99 din
—
Super Vero
—
459,99 din
—
Univerexport
—
479,99 din
—
Aman
—
499,99 din
—
Lilly
—
589,99 din
—
Aroma
—
599,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Omeksivac Magnetis Vir 1,45 L ili Duel Omekšivač Soft Lotus Beohemija 1,6 L?

Duel Omekšivač Soft Lotus Beohemija 1,6 L je povoljnija opcija za 32% po jedinici mere (236,87 din/L) u odnosu na Omeksivac Magnetis Vir 1,45 L (350,54 din/L).

Gde kupiti Omeksivac Magnetis Vir 1,45 L po najnižoj ceni?

Omeksivac Magnetis Vir 1,45 L je trenutno najjeftiniji/a u Maxi za 508,99 din.

Gde kupiti Duel Omekšivač Soft Lotus Beohemija 1,6 L po najnižoj ceni?

Duel Omekšivač Soft Lotus Beohemija 1,6 L je trenutno najjeftiniji/a u Lidl za 378,99 din.