MojaKorpa

Kecap Original 50 g vs Dijamant Kecap Blagi 500 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Dijamant Kecap Blagi 500 g je povoljnija opcija za 37% po jedinici mere (249,98 din/kg) u odnosu na Kecap Original 50 g (399,80 din/kg).

Kecap Original 50 g

VITAMINKA

Kecap Original 50 g
Najjeftinije: 19,99 dinu Aman

399,80 din/kg

Dijamant Kecap Blagi 500 g

DIJAMANT

Dijamant Kecap Blagi 500 g
Najjeftinije: 124,99 dinu Univerexport

249,98 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketKecap Original 50 gDijamant Kecap Blagi 500 gRazlika
Aman
19,99 dinjeftinije
179,99 din
Kecap Original 50 g jeftiniji za 160,00 din
Univerexport
—
124,99 din
—
Lidl
—
129,99 din
—
IDEA
—
129,99 din
—
Maxi
—
157,99 din
—
Super Vero
—
157,99 din
—
Aroma
—
160,20 din
—
Gomex
—
162,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Kecap Original 50 g ili Dijamant Kecap Blagi 500 g?

Dijamant Kecap Blagi 500 g je povoljnija opcija za 37% po jedinici mere (249,98 din/kg) u odnosu na Kecap Original 50 g (399,80 din/kg).

Gde kupiti Kecap Original 50 g po najnižoj ceni?

Kecap Original 50 g je trenutno najjeftiniji/a u Aman za 19,99 din.

Gde kupiti Dijamant Kecap Blagi 500 g po najnižoj ceni?

Dijamant Kecap Blagi 500 g je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 124,99 din.