MojaKorpa

Volim Testenina Organska Sa Speltom Tagliatella 250 g vs Testenina Za Supu Fida Kratka Danubius 400 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Testenina Za Supu Fida Kratka Danubius 400 g je povoljnija opcija za 79% po jedinici mere (159,98 din/kg) u odnosu na Volim Testenina Organska Sa Speltom Tagliatella 250 g (756,00 din/kg).

Volim Testenina Organska Sa Speltom Tagliatella 250 g

VOLIM

Volim Testenina Organska Sa Speltom Tagliatella 250 g
Najjeftinije: 189,00 dinu dm

756,00 din/kg

Testenina Za Supu Fida Kratka Danubius 400 g

DANUBIUS

Testenina Za Supu Fida Kratka Danubius 400 g
Najjeftinije: 63,99 dinu Cash&Carry Plus

159,98 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketVolim Testenina Organska Sa Speltom Tagliatella 250 gTestenina Za Supu Fida Kratka Danubius 400 gRazlika
dm
189,00 din
——
Super Vero
228,99 din
83,99 dinjeftinije
Testenina Za Supu Fida Kratka Danubius 400 g jeftiniji za 145,00 din
IDEA
229,50 din
79,26 dinjeftinije
Testenina Za Supu Fida Kratka Danubius 400 g jeftiniji za 150,24 din
Univerexport
302,70 din
93,05 dinjeftinije
Testenina Za Supu Fida Kratka Danubius 400 g jeftiniji za 209,65 din
Cash&Carry Plus
—
63,99 din
—
Aroma
—
74,99 din
—
Aman
—
81,99 din
—
Maxi
—
82,99 din
—
Gomex
—
85,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Volim Testenina Organska Sa Speltom Tagliatella 250 g ili Testenina Za Supu Fida Kratka Danubius 400 g?

Testenina Za Supu Fida Kratka Danubius 400 g je povoljnija opcija za 79% po jedinici mere (159,98 din/kg) u odnosu na Volim Testenina Organska Sa Speltom Tagliatella 250 g (756,00 din/kg).

Gde kupiti Volim Testenina Organska Sa Speltom Tagliatella 250 g po najnižoj ceni?

Volim Testenina Organska Sa Speltom Tagliatella 250 g je trenutno najjeftiniji/a u dm za 189,00 din.

Gde kupiti Testenina Za Supu Fida Kratka Danubius 400 g po najnižoj ceni?

Testenina Za Supu Fida Kratka Danubius 400 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 63,99 din.