MojaKorpa

Ulošci Higijenski Kamilica Duo West vs Naturella Normal Plusduo Hig. Ulošci 18 kom

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Ulošci Higijenski Kamilica Duo West ima nižu osnovnu cenu za 1,00 din (najjeftinije u Super Vero za 228,99 din).

Ulošci Higijenski Kamilica Duo West

WEST3

Ulošci Higijenski Kamilica Duo West
Najjeftinije: 228,99 dinu Super Vero
Naturella Normal Plusduo Hig. Ulošci 18 kom

NATURELLA

Naturella Normal Plusduo Hig. Ulošci 18 kom
Najjeftinije: 229,99 dinu IDEA

229,99 din/kom

Poređenje cena po marketima

MarketUlošci Higijenski Kamilica Duo WestNaturella Normal Plusduo Hig. Ulošci 18 komRazlika
Super Vero
228,99 dinjeftinije
292,99 din
Ulošci Higijenski Kamilica Duo West jeftiniji za 64,00 din
Univerexport
254,29 din
249,99 dinjeftinije
Naturella Normal Plusduo Hig. Ulošci 18 kom jeftiniji za 4,30 din
IDEA
—
229,99 din
—
Lidl
—
248,99 din
—
dm
—
249,00 din
—
Cash&Carry Plus
—
249,99 din
—
Aroma
—
279,99 din
—
Maxi
—
289,99 din
—
Lilly
—
305,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Ulošci Higijenski Kamilica Duo West ili Naturella Normal Plusduo Hig. Ulošci 18 kom?

Ulošci Higijenski Kamilica Duo West ima nižu osnovnu cenu za 1,00 din (najjeftinije u Super Vero za 228,99 din).

Gde kupiti Ulošci Higijenski Kamilica Duo West po najnižoj ceni?

Ulošci Higijenski Kamilica Duo West je trenutno najjeftiniji/a u Super Vero za 228,99 din.

Gde kupiti Naturella Normal Plusduo Hig. Ulošci 18 kom po najnižoj ceni?

Naturella Normal Plusduo Hig. Ulošci 18 kom je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 229,99 din.