MojaKorpa

Viski Winchester Scotch Limenka 700 ml vs Viski Burbon Jim Beam Double Oak 700 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Viski Winchester Scotch Limenka 700 ml je povoljnija opcija za 70% po jedinici mere (1.714,27 din/L) u odnosu na Viski Burbon Jim Beam Double Oak 700 ml (5.714,27 din/L).

Viski Winchester Scotch Limenka 700 ml

WINCHEST

Viski Winchester Scotch Limenka 700 ml
Najjeftinije: 1.199,99 dinu Cash&Carry Plus

1.714,27 din/L

Viski Burbon Jim Beam Double Oak 700 ml

JIM BEAM

Viski Burbon Jim Beam Double Oak 700 ml
Najjeftinije: 3.999,99 dinu Cash&Carry Plus

5.714,27 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketViski Winchester Scotch Limenka 700 mlViski Burbon Jim Beam Double Oak 700 mlRazlika
Cash&Carry Plus
1.199,99 dinjeftinije
3.999,99 din
Viski Winchester Scotch Limenka 700 ml jeftiniji za 2.800,00 din
Univerexport
1.399,00 dinjeftinije
4.499,00 din
Viski Winchester Scotch Limenka 700 ml jeftiniji za 3.100,00 din
IDEA
1.499,99 dinjeftinije
5.169,99 din
Viski Winchester Scotch Limenka 700 ml jeftiniji za 3.670,00 din
Super Vero
—
3.999,99 din
—
Maxi
—
4.267,00 din
—
Gomex
—
4.999,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Viski Winchester Scotch Limenka 700 ml ili Viski Burbon Jim Beam Double Oak 700 ml?

Viski Winchester Scotch Limenka 700 ml je povoljnija opcija za 70% po jedinici mere (1.714,27 din/L) u odnosu na Viski Burbon Jim Beam Double Oak 700 ml (5.714,27 din/L).

Gde kupiti Viski Winchester Scotch Limenka 700 ml po najnižoj ceni?

Viski Winchester Scotch Limenka 700 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 1.199,99 din.

Gde kupiti Viski Burbon Jim Beam Double Oak 700 ml po najnižoj ceni?

Viski Burbon Jim Beam Double Oak 700 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 3.999,99 din.