MojaKorpa

Šlag Krem Čokolada Yumis 60 g vs Slag Krema Cokolada Centroproizvod 60 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Šlag Krem Čokolada Yumis 60 g je povoljnija opcija za 9% po jedinici mere (1.275,92 din/kg) u odnosu na Slag Krema Cokolada Centroproizvod 60 g (1.399,83 din/kg).

Šlag Krem Čokolada Yumis 60 g

YUMIS

Šlag Krem Čokolada Yumis 60 g
Najjeftinije: 76,54 dinu IDEA

1.275,92 din/kg

Slag Krema Cokolada Centroproizvod 60 g

DD CENTROPROIZVOD PI

Slag Krema Cokolada Centroproizvod 60 g
Najjeftinije: 83,99 dinu Cash&Carry Plus

1.399,83 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketŠlag Krem Čokolada Yumis 60 gSlag Krema Cokolada Centroproizvod 60 gRazlika
IDEA
76,54 dinjeftinije
95,04 din
Šlag Krem Čokolada Yumis 60 g jeftiniji za 18,50 din
Cash&Carry Plus
—
83,99 din
—
Super Vero
—
99,99 din
—
Gomex
—
114,99 din
—
Univerexport
—
119,96 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Šlag Krem Čokolada Yumis 60 g ili Slag Krema Cokolada Centroproizvod 60 g?

Šlag Krem Čokolada Yumis 60 g je povoljnija opcija za 9% po jedinici mere (1.275,92 din/kg) u odnosu na Slag Krema Cokolada Centroproizvod 60 g (1.399,83 din/kg).

Gde kupiti Šlag Krem Čokolada Yumis 60 g po najnižoj ceni?

Šlag Krem Čokolada Yumis 60 g je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 76,54 din.

Gde kupiti Slag Krema Cokolada Centroproizvod 60 g po najnižoj ceni?

Slag Krema Cokolada Centroproizvod 60 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 83,99 din.