MojaKorpa

Toaletni Papir Vlažni Moist Sensitive Zewa vs Toaletni Papir Vlažni Premium Fresh

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Toaletni Papir Vlažni Premium Fresh ima nižu osnovnu cenu za 260,00 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 139,99 din).

Toaletni Papir Vlažni Moist Sensitive Zewa

ZEWA

Toaletni Papir Vlažni Moist Sensitive Zewa
Najjeftinije: 399,99 dinu IDEA
Toaletni Papir Vlažni Premium Fresh

FRESH

Toaletni Papir Vlažni Premium Fresh
Najjeftinije: 139,99 dinu Cash&Carry Plus

Poređenje cena po marketima

MarketToaletni Papir Vlažni Moist Sensitive ZewaToaletni Papir Vlažni Premium FreshRazlika
IDEA
399,99 din
179,99 dinjeftinije
Toaletni Papir Vlažni Premium Fresh jeftiniji za 220,00 din
Super Vero
699,99 din
176,99 dinjeftinije
Toaletni Papir Vlažni Premium Fresh jeftiniji za 523,00 din
Univerexport
781,99 din
159,99 dinjeftinije
Toaletni Papir Vlažni Premium Fresh jeftiniji za 622,00 din
Cash&Carry Plus
—
139,99 din
—
Aman
—
179,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Toaletni Papir Vlažni Moist Sensitive Zewa ili Toaletni Papir Vlažni Premium Fresh?

Toaletni Papir Vlažni Premium Fresh ima nižu osnovnu cenu za 260,00 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 139,99 din).

Gde kupiti Toaletni Papir Vlažni Moist Sensitive Zewa po najnižoj ceni?

Toaletni Papir Vlažni Moist Sensitive Zewa je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 399,99 din.

Gde kupiti Toaletni Papir Vlažni Premium Fresh po najnižoj ceni?

Toaletni Papir Vlažni Premium Fresh je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 139,99 din.