MojaKorpa

Sir Zreli Kriska Jasikovacki vs Biser Sir Karavan Trapist Mlekoprodukt 250 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Biser Sir Karavan Trapist Mlekoprodukt 250 g ima nižu osnovnu cenu za 100,00 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 309,99 din).

Sir Zreli Kriska Jasikovacki

ZIR MD COMPANY

Sir Zreli Kriska Jasikovacki
Najjeftinije: 409,99 dinu Cash&Carry Plus
Biser Sir Karavan Trapist Mlekoprodukt 250 g

MLEKOPRODUKT

Biser Sir Karavan Trapist Mlekoprodukt 250 g
Najjeftinije: 309,99 dinu Cash&Carry Plus

1.239,96 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketSir Zreli Kriska JasikovackiBiser Sir Karavan Trapist Mlekoprodukt 250 gRazlika
Cash&Carry Plus
409,99 din
309,99 dinjeftinije
Biser Sir Karavan Trapist Mlekoprodukt 250 g jeftiniji za 100,00 din
Maxi
—
449,99 din
—
Gomex
—
449,99 din
—
Aman
—
529,99 din
—
Super Vero
—
544,99 din
—
Univerexport
—
549,99 din
—
IDEA
—
549,99 din
—
Aroma
—
569,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Sir Zreli Kriska Jasikovacki ili Biser Sir Karavan Trapist Mlekoprodukt 250 g?

Biser Sir Karavan Trapist Mlekoprodukt 250 g ima nižu osnovnu cenu za 100,00 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 309,99 din).

Gde kupiti Sir Zreli Kriska Jasikovacki po najnižoj ceni?

Sir Zreli Kriska Jasikovacki je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 409,99 din.

Gde kupiti Biser Sir Karavan Trapist Mlekoprodukt 250 g po najnižoj ceni?

Biser Sir Karavan Trapist Mlekoprodukt 250 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 309,99 din.