MojaKorpa

Pecivo Žitopromet Sendvič Kifla 200 g vs Trivit Pecivo Tonus Beskvasne Pločice Lan 120 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Pecivo Žitopromet Sendvič Kifla 200 g je povoljnija opcija za 74% po jedinici mere (299,95 din/kg) u odnosu na Trivit Pecivo Tonus Beskvasne Pločice Lan 120 g (1.166,59 din/kg).

Pecivo Žitopromet Sendvič Kifla 200 g

ŽITOPROMET PEKARA

Pecivo Žitopromet Sendvič Kifla 200 g
Najjeftinije: 59,99 dinu Gomex

299,95 din/kg

Trivit Pecivo Tonus Beskvasne Pločice Lan 120 g

PEKARA BEČEJ

Trivit Pecivo Tonus Beskvasne Pločice Lan 120 g
Najjeftinije: 139,99 dinu Univerexport

1.166,59 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketPecivo Žitopromet Sendvič Kifla 200 gTrivit Pecivo Tonus Beskvasne Pločice Lan 120 gRazlika
Gomex
59,99 dinjeftinije
174,99 din
Pecivo Žitopromet Sendvič Kifla 200 g jeftiniji za 115,00 din
Univerexport
—
139,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
154,99 din
—
Aman
—
169,99 din
—
Maxi
—
169,99 din
—
Super Vero
—
169,99 din
—
Aroma
—
179,99 din
—
IDEA
—
189,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Pecivo Žitopromet Sendvič Kifla 200 g ili Trivit Pecivo Tonus Beskvasne Pločice Lan 120 g?

Pecivo Žitopromet Sendvič Kifla 200 g je povoljnija opcija za 74% po jedinici mere (299,95 din/kg) u odnosu na Trivit Pecivo Tonus Beskvasne Pločice Lan 120 g (1.166,59 din/kg).

Gde kupiti Pecivo Žitopromet Sendvič Kifla 200 g po najnižoj ceni?

Pecivo Žitopromet Sendvič Kifla 200 g je trenutno najjeftiniji/a u Gomex za 59,99 din.

Gde kupiti Trivit Pecivo Tonus Beskvasne Pločice Lan 120 g po najnižoj ceni?

Trivit Pecivo Tonus Beskvasne Pločice Lan 120 g je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 139,99 din.